Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
22 243 17 11
denticanova@denticanova.pl
ul. Nowa 6 . Stara Iwiczna k. Piaseczna
Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
Protetyka Piaseczno

Wybielanie lampą

Wśród dostępnych na rynku sposobów wybielania metoda ta jest uznana za najbardziej skuteczną, precyzyjną i bezpieczną.

Zabieg przeprowadza się na jednej wizycie z uzyskaniem natychmiastowego i długotrwałego efektu.

Polega on na naświetlaniu światłem LED zębów pokrytych żelem zawierającym nadtlenek wodoru, który jako substancja czynna odpowiada za wybielanie. Nadtlenek wodoru uwalnia tlen, który wnika w szkliwo i zębinę, wybielając substancje powodujące przebarwienia i nie ingerując w strukturę zębów. Światło przyspiesza reakcję, dzięki czemu całe wybielanie trwa maksymalnie około godziny.
Żele do wybielania gabinetowego posiadają wysokie stężenie środka czynnego, dzięki czemu efekt wybielania utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku wybielania metodami domowymi.

Lampa wykonana jest z zastosowaniem najnowszej technologii diód emitujących światło LED. Regulacja mocy, czasu naświetlania oraz długości fali światła pozwala doskonale kontrolować cały proces wybielania, nie dopuszczając do przegrzania, a tym samym maksymalnie ograniczając ryzyko pojawienia się nadwrażliwości. Daje to pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

W wyniku wybielania lampą zęby stają się jaśniejsze co najmniej o kilka odcieni (w skali VITA stosowanej przez stomatologów). Przy właściwej higienie i zastosowaniu się po zabiegu do otrzymanych wskazówek, białym uśmiechem można się cieszyć przez kilkanaście miesięcy, a nawet dłużej.

Wybielanie lampą w Stara Iwiczna k. Piaseczna

Marzysz o białym, promiennym uśmiechu, który doda Ci pewności siebie w każdej sytuacji? Klinika stomatologiczna Dentica Nova oferuje wybielanie zębów za pomocą nowoczesnej lampy, które w sposób szybki i skuteczny przywróci Twoim zębom naturalną biel. Procedura jest bezpieczna, kontrolowana przez doświadczonych specjalistów, a efekty widoczne są już po pierwszej wizycie!

W sercu Stara Iwiczna k. Piaseczna, Dentica Nova łączy profesjonalizm z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie stomatologii estetycznej. Wybielanie lampą to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną błyskawicznych rezultatów i długotrwałego efektu bieli zębów. Dbamy o to, by każda wizyta u nas była nie tylko skuteczna, ale także przyjemna. Zapraszamy do Dentica Nova, gdzie Twój uśmiech stanie się naszym priorytetem!