Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
22 243 17 11
denticanova@denticanova.pl
ul. Nowa 6 . Stara Iwiczna k. Piaseczna
Dentica NovaDentica NovaDentica Nova

DenticaNova

DenticaNova to pierwsza w Polsce holistyczna klinika stomatologiczno-estetyczna. Ideą jej założyciela – dr Konrada Rylskiego – jest dostarczenie kompleksowej usługi na bardzo wysokim poziomie, a kompleksowość polega nie tylko na działaniach stomatologicznych, ale obejmuje również medycynę estetyczną oraz stylizację przeprowadzaną przez wysokiej klasy ekspertów.

Przed podjęciem leczenia lekarze wizualizują rezultaty na ekranie, co pozwala na obserwację zmian rysów twarzy na bieżąco, zwłaszcza w przypadku leczenia ortodontycznego, ale także protetycznego czy implantologicznego. By uzyskać harmonię rysów i podkreślić to, co zostało osiągnięte przy „projektowaniu” pięknego uśmiechu, klinika współpracuje m. in. z optometrystą, stylistą fryzur, wizażystą.

Duży nacisk został położony na stworzenie profesjonalnego gabinetu higieny, którego regularne odwiedzanie pozwala na utrzymanie efektów przeprowadzonego leczenia. Zabiegi odbywają się w sposób pod każdym względem komfortowy, co zapewnia stosowanie precyzyjnej diagnostyki i nowoczesnych rozwiązań medycznych, w tym m. in. tomografii komputerowej, mikroskopu endodontycznego, lasera biostymulacyjnego czy systemu CAD/CAM w protetyce. My nie “robimy zębów”. My dostarczamy kompleksową opiekę stomatologiczną, jakiej życzyłby sobie każdy z nas.

Poznaj nas

Poznaj nas