Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
22 243 17 11
denticanova@denticanova.pl
ul. Nowa 6 . Stara Iwiczna k. Piaseczna
Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
Protetyka Piaseczno

Urządzenie do piezochirurgii

Piezochirurgia to innowacyjne urządzenie jest stosowane w ultradźwiękowej chirurgii kostnej. Pozwala ono na bardzo precyzyjne wykonanie zabiegów w sposób delikatny i mało inwazyjny. Przy pomocy urządzenia można przeprowadzać zabiegi związane z:

  • chirurgią periodontologiczną,
  • chirurgią twarzowo-szczękową,
  • implantologią – m. in. podniesienie dna zatoki, lateralizacja nerwu,
  • ekstrakcją zębów – usunięcie zęba, także zatrzymanego,
  • plastyką kości,
  • endodoncją – wsteczne opracowanie kanału przy zabiegach resekcji wierzchołka korzenia, hemisekcja.

Zabiegi odznaczają się dokładnością i w związku z tym ograniczeniem do minimum ryzyka uszkodzenia tkanek miękkich i nerwów. Możliwe jest wykonywanie cięć cechujących się niezwykłą precyzją i bezpieczeństwem – 
minimalna grubość końcówek do cięcia to 0,3 mm.

Precyzja przekłada się na większy komfort pacjenta – mniej dolegliwości po zabiegu oraz  przyspieszenie procesów regeneracyjnych.

Piezochirurgia w Stara Iwiczna k. Piaseczna

Piezochirurgia to rewolucyjna metoda w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, której głównym atutem jest precyzja i minimalna inwazyjność. W klinice Dentica Nova korzystamy z tej zaawansowanej technologii, która pozwala na dokładne i delikatne przeprowadzenie zabiegów chirurgicznych na tkankach twardych, z jednoczesnym zachowaniem nienaruszenia tkanek miękkich. Dzięki temu pacjenci doświadczają mniejszego dyskomfortu, krótszego czasu gojenia oraz znacząco mniejszego ryzyka powikłań.

Centrum stomatologiczne Dentica Nova w Stara Iwiczna k. Piaseczna to miejsce, gdzie nowoczesne technologie łączą się z długoletnim doświadczeniem i wiedzą naszego zespołu. Jeżeli poszukujesz rozwiązań na najwyższym poziomie i chcesz być pewny, że Twoje zdrowie jest w najlepszych rękach, piezochirurgia w naszej klinice to idealny wybór. Skorzystaj z zalet tej metody i przekonaj się, jak chirurgia stomatologiczna może być komfortowa i skuteczna. Zapraszamy do Dentica Nova!