Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
22 243 17 11
denticanova@denticanova.pl
ul. Nowa 6 . Stara Iwiczna k. Piaseczna
Dentica NovaDentica NovaDentica Nova

Stomatologia estetyczna

Co to

dokładnie jest?

Obejmuje wszystkie zabiegi stomatologiczne, których celem jest poprawa estetyki uśmiechu, a nawet w określonych przypadkach (jak w ortodoncji) poprawa rysów całej twarzy.

W wielu sytuacjach nie da się oddzielić funkcji prozdrowotnej zabiegów od funkcji estetycznej – tak jest w przypadku wielu zabiegów protetycznych (korony pełnoceramiczne, korony na implancie, mosty pełnoceramiczne), higienizacji, a także leczenia ortodontycznego.

Ponadto w zakresie stomatologii estetycznej leży wybielanie i nakładanie licówek.

Przyświeca nam idea, by efektem wszelkich naszych działań było wydobycie naturalnego piękna człowieka. Celem zmian dokonywanych w stomatologii estetycznej ma być poprawa wyglądu, wyeliminowanie niedoskonałości i wyeksponowanie tego, co podkreśli harmonię rysów.

Piękny uśmiech to naturalny uśmiech – nic nie wygląda w nim sztucznie ani przypadkowo, nic nie przeszkadza i nie niepokoi, za to intryguje…

Przy poziomie zaawansowania technologii wykorzystywanych obecnie w medycynie, stomatologia estetyczna nie ma granic. W naszej klinice posiadamy narzędzia i technologie, takie jak drukarka 3D czy system CAD/CAM, które pozwalają na maksimum precyzji przy planowaniu działań pod kątem estetyki uśmiechu.

Myśląc o poprawie uśmiechu, należy skorzystać z konsultacji stomatologicznej, by lekarz kompleksowo ocenił wszystkie elementy, których zmiana pozwoli uzyskać piękny uśmiech.

Stomatologia estetyczna Piaseczno

Stomatologia estetyczna

7 powodów

Da których warto skorzystać z usług
stomatologii estetycznej w DenticaNova

Wybielanie

Śnieżny uśmiech jest powszechnie uznawany za najbardziej estetyczny. Dodaje nam pewności siebie oraz zapewnia młodszy wygląd.

Korony pełnoceramiczne

Ich zastosowanie pozwala na odbudowę zniszczonego zęba oraz zachowanie jego wyglądu w sposób najbardziej zbliżony do naturalnego, a nawet identycznego z naszym. Korony pełnoceramiczne dają także możliwość korekty drobnych wad zgryzu bez konieczności noszenia aparatu ortodontycznego.

Laser

Jeśli zależy Ci na szybkim wybieleniu zębów i uzyskaniu efektu śnieżnobiałego uśmiechu laser to najlepszy sposób! Zastosowanie lasera pozwala również na natychmiastową likwidację „gummy smile”, czyli tzw. uśmiechu dziąsłowego, poprzez szybkie i bezkrwawe podcięcie dziąseł.

Wysokiej jakości preparaty

Zależy nam na długotrwałości leczenia oraz pewności osiągnięcia zamierzonego efektu dlatego w DenticaNova używamy wyłącznie preparatów wysokiej jakości.

Licówki

Zastosowanie licówek pozwala na korektę drobnych wad zgryzu bez konieczności noszenia aparatu ortodontycznego. To również bardzo bezpieczna metoda - tkanki własne zęba ulegają minimalnemu lub nawet zerowemu zniszczeniu. W przypadku niektórych licówek nie musimy bowiem spiłowywać zęba, a jedynie dołożyć porcelanę lub kompozyt. Nazywamy to licówką addycyjną.

Implanty

Ich zastosowanie daje możliwość uzupełnienia braków zębowych bez konieczności noszenia protezy.

Bonding

To sposób odbudowy estetycznej zębów, który daje możliwość natychmiastowej korekty drobnych defektów kolorystycznych i anatomicznych zębów przednich. Dzięki temu nie tracisz czasu na oczekiwanie na część laboratoryjną np. licówkę.

Kto zaopiekuje się

Tobą w DenticaNova?

Grupa wysoko wyspecjalizowanych ekspertów na czele z dr Konradem Rylskim.

Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej usługi na bardzo wysokim poziomie.
Co o nas

mówią?

Jak wygląda Dentica i

gdzie jesteśmy?

Jak umówić

się na wizytę ?

Telefon

22 243 17 11

E-mail

denticanova@denticanova.pl
Wypełnij formularz

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

lub skorzystaj z pomocy naszej obsługi pacjenta