Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
22 243 17 11
denticanova@denticanova.pl
ul. Nowa 6 . Stara Iwiczna k. Piaseczna
Dentica NovaDentica NovaDentica Nova

Leczenie próchnicy bez wiertła

Protetyka Piaseczno

Leczenie próchnicy bez wiertła

Piaskarka abrazyjna to innowacyjne urządzenie służące do usuwania próchnicy przy użyciu środka ściernego w postaci tlenku glinu, rozpylanego za pomocą strumienia powietrza z mgiełką wodną.

Umożliwia opracowanie ubytków o średnicy o połowę mniejszej niż przy zastosowaniu tradycyjnych wierteł, co pozwala praktycznie nie naruszyć podczas zabiegu zdrowej tkanki zęba i leczyć go już w początkowym stadium próchnicy.

Dzięki możliwości zastosowania unikatowej dyszy  zapewnia skuteczne dotarcie do ubytków trudno dostępnych.

Metoda jest bezinwazyjna, nie ma konieczności stosowania znieczulenia, stąd szczególnie polecana przy leczeniu dzieci.

Zabieg jest cichy, nie towarzyszą mu wibracje wiertła.

Leczenie próchnicy zębów w Stara Iwiczna k. Piaseczna

Próchnica jest jednym z najczęstszych problemów stomatologicznych, ale jej skuteczne leczenie może zapobiec poważniejszym komplikacjom oraz zagwarantować zdrowy uśmiech przez długi czas. W klinice Dentica Nova podchodzimy do leczenia próchnicy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, korzystając z nowoczesnych technik oraz materiałów najwyższej jakości. Nasz doświadczony zespół stomatologów dba o to, aby każda interwencja była dokładna, trwała i jak najmniej obciążająca dla pacjenta.

Nasza klinika w Stara Iwiczna k. Piaseczna to miejsce, w którym Twoje zdrowie i komfort są na pierwszym miejscu. W Dentica Nova rozumiemy obawy pacjentów związane z leczeniem stomatologicznym, dlatego stawiamy na indywidualne podejście, spokojną atmosferę oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Jeżeli zauważasz objawy próchnicy lub chcesz poddać się rutynowemu badaniu, zapraszamy do nas. Razem zadbalizmy o zdrowie i piękno Twojego uśmiechu, by służyło Ci przez lata!