Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
22 243 17 11
denticanova@denticanova.pl
ul. Nowa 6 . Stara Iwiczna k. Piaseczna
Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
Protetyka Piaseczno

Laseroterapia

Laseroterapia ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe.

Jest wykorzystywana do biostymulacji tkanek miękkich. Polega na ich naświetlaniu słabą wiązką laserową (promieniowanie podczerwone) o takiej długości fali, która umożliwia głębokie wnikanie światła do wnętrza organizmu, co przynosi pożądany efekt terapeutyczny.
Zabiegi laserowe są bezinwazyjne.

W wyniku naświetlania uszkodzone tkanki szybciej się regenerują. Zmniejsza się także ryzyko infekcji.

W niektórych przypadkach zastosowanie lasera pozwala ograniczyć leczenie farmakologiczne, a nawet je wyeliminować.

Laseroterapia znajduje zastosowanie w leczeniu różnych schorzeń jamy ustnej, a także w zapobieganiu im. Sprawdza się w leczeniu chorób przyzębia, śluzówki jamy ustnej i dziąseł, nadwrażliwości szyjek zębów, a nawet przy opryszczkowym zapaleniu jamy ustnej.

Szeroki wachlarz zastosowań lasera czyni go niezbędnym narzędziem w każdym nowoczesnym gabinecie stomatologicznym. Może on być także stosowany w:

  • endodoncji do sterylizacji i opracowania kanałów korzeniowych,
  • mikrochirurgii do dezynfekcji, leczenia ognisk infekcji, kiretażu,
  • periodontologii do sterylizacji i usuwania kieszonek dziąsłowych.

Laseroterapia zębów w Stara Iwiczna k. Piaseczna

Laseroterapia to przyszłość nowoczesnej stomatologii, łącząc precyzję, skuteczność i komfort dla pacjenta. W klinice Dentica Nova, rozpoznając zalety tej technologii, w pełni wykorzystujemy potencjał laseroterapii w leczeniu stomatologicznym. Dzięki zaawansowanym laserom dentystycznym oferujemy zabiegi o wysokiej precyzji, minimalizując dyskomfort i przyspieszając proces gojenia. Od usuwania próchnicy, przez leczenie chorób dziąseł, aż po zabiegi estetyczne – laser stał się niezastąpionym narzędziem w naszej klinice.

Nasza placówka w Stara Iwiczna k. Piaseczna to synonim zaawansowanej opieki stomatologicznej. W Dentica Nova gwarantujemy, że każdy zabieg laserowy jest przeprowadzany przez doświadczonych specjalistów, którzy dbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort na każdym etapie leczenia. Jeżeli szukasz nowoczesnych rozwiązań w stomatologii, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z tradycyjnymi metodami leczenia, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty laseroterapii. Odkryj nowy wymiar stomatologii z Dentica Nova!