Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
22 243 17 11
denticanova@denticanova.pl
ul. Nowa 6 . Stara Iwiczna k. Piaseczna
Dentica NovaDentica NovaDentica Nova

Nasz zespół

Konrad Rylski- lekarz stomatolog, Kierownik kliniki

Konrad Rylski

lekarz stomatolog, protetyka, implantologia, chirurgia
Prowadzi klinikę DenticaNova, a także dwie inne kliniki stomatologiczne. Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii na Akademii Medycznej w Warszawie oraz Zarządzanie Zakładami Opieki Zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku podyplomowym. Swoją wiedzę z zakresu stomatologii, a także zarządzania poszerza na licznych szkoleniach, konferencjach i kursach. Uczestniczył m.in. w ICOMS – XXI International Conference on Oral and Maxillofacial Surgery w Barcelonie (2013 r.), poświęconej różnorodnym dziedzinom stomatologii, w tym chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii i protetyce czy w przynoszącej nowe spojrzenie na stomatologię estetyczną Akademii Digital Smile Design (2015 r.) - zarówno w kraju jak i poza jego granicami w Barcelonie. Mając świadomość, jakie możliwości przynoszą nowoczesne technologie, wprowadza je do swoich klinik i aktywnie wykorzystuje w praktyce zawodowej. Przygotowuje i wdraża wieloetapowe plany leczenia pacjentów wymagających kompleksowego podejścia i zintegrowanego leczenia w ramach różnych dziedzin stomatologii. Kiedy ma taką możliwość, wyjeżdża do Afryki, by jako stomatolog nieść pomoc miejscowej ludności. Kiedy bieżące obowiązki mu na to nie pozwalają, angażuje się w działania „Dentysty w Afryce” w Polsce, podejmując w kraju wiele aktywności, które pozwalają na kontynuację i popularyzację idei leczenia na Czarnym Lądzie.
Monika Wieczorek- lekarz dentysta

Monika Wieczorek

Lekarz dentysta, stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Białymstoku. Stomatologia jest pasją dr Moniki, jej życiem. Dlatego systematycznie poszerza wiedzę medyczną, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i konferencjach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki. Planując leczenie swoich pacjentów na pierwszym miejscu ma na uwadze ich dobro oraz osiągnięcie wspólnego celu, którym jest zdrowie. Radość czerpie też z działalności w wolontariacie. Bez wahania pojechała do Afryki, gdzie przez dziewięć miesięcy pomagała tamtejszej ludności, zajmując się głównie chirurgią stomatologiczną oraz profilaktyką i edukacją wśród dorosłych, młodzieży i dzieci. Zawsze pogodna i pełna energii. Jej pozytywne nastawienie do świata udziela się wszystkim, którzy z nią obcują. Kiedy nie oddaje się pracy zawodowej, podróżuje (m. in. szybkim jednośladem), czyta i nadrabia zaległości filmowe. W klinice zajmuje się przede wszystkim leczeniem endodontycznym oraz protetycznym.
dr Joanna Kliszcz (3)

Joanna Kliszcz

Lekarz dentysta, ortodoncja
Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od zawsze stomatologia była jej pasją, już od dziecka chciała być „Panią dentystką”. W klinice Dentica Nova zajmuje się leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci jak i dorosłych. Holistyczne podejście do pacjenta stawia jako cel nadrzędny, stara się tak konstruować plany leczenia aby poprawić zarówno warunki zgryzowe jak i estetykę uśmiechu. Swoje kwalifikacje stale Podnosi na licznych kursach i konferencjach przede wszystkim z zakresu ortodoncji jak i innych dziedzin stomatologii pozwalające na szersze spojrzenie na proces leczenia pacjentów. Obecnie w trakcie 3 letnich studiów podyplomowych Master of Orthodontics Mini Residency. W kontakcie z pacjentami przyjazna i uśmiechnięta; kluczowa jest dla Niej dobra komunikacja. Prywatnie miłośniczka podróży zarówno tych bardziej lokalnych jak i dalekich; od kilku lat pasjonatka caravaningu. Zapalona snowboardzistka.
Stawczyk

Wioletta Stawczyk

Lekarz stomatolog, stomatologia zachowawcza, endodoncja i protetyka.
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie w 1999 r. Od 2003 roku status endodonty po odbyciu licznych szkoleń i udziale w wybranych konferencjach. W DenticaNova zajmuję się stomatologia zachowawczą ,protetyką, endodoncją, chirurgią i pozostałymi dziedzinami w dentystyce. Jej duże doświadczenie i zaangażowanie w pracy owocują pięknym uśmiechem pacjentów. Motto zawodowe to: dążenie do mistrzostwa, poczucie przynależności oraz wiara w sens tego, co się robi. Dla pacjentów zawsze ciepła i życzliwa.
Daleka-Łapczyńska

Monika Daleka-Łapczyńska

Lekarz dentysta, stomatologia zachowawcza, endodoncja i medycyna estetyczna
Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. W pracy wykorzystuje nowoczesne metody leczenia z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz endodoncji. W celu osiągania najlepszych rezultatów, stale uczestniczy w specjalistycznych kursach. Piękne efekty pracy osiąga dzięki cierpliwości i precyzji. Dodatkowo wszystkie zabiegi wykonuje przy pomocy lup lub mikroskopu. Jej główną motywacją jest piękny uśmiech pacjenta. Swoich pacjentów otacza opieką, troszcząc się o to, aby każda wizyta przebiegała w przyjazne atmosferze. Z powodzeniem łączy zabiegi medycyny estetycznej z leczeniem stomatologicznym. Wykonuje również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.
Szumska

Helena Szumska

Lekarz dentysta, stomatologia zachowawcza, endodoncja i pedodoncja.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Oprócz praktyki dentystycznej w Polsce, przez dwanaście lat wykonywała swój zawód w Afryce, pomagając tamtejszej ludności. Brała udział w wielu akcjach charytatywnych, prozdrowotnych, których celem było podnoszenie poziomu edukacji i profilaktyki we wszystkich grupach wiekowych Afrykańczyków. Ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia w pracy zawodowej daje jej radosny i zadowolony Pacjent. Jego zdrowie, komfort i bezpieczeństwo stawia na pierwszym miejscu. Dlatego nieustanne pogłębianie wiedzy zawodowej, zwłaszcza w przypadku szybkiego rozwoju medycyny, uważa za niezbędne i naturalne. Hobby Pani doktor to pływanie wyczynowe i czytanie książek.
IMG_20230925_170049

Anastasiya Makarchuk

Lekarz dentysta, stomatologia zachowawcza, endodoncja i chirurgia.
Katarzyna Pytka- Higienistka stomatologiczna-min

Katarzyna Pytka

Higienistka stomatologiczna profilaktyka i higiena
Z branżą stomatologiczną związana jest od 2008 r. Ukończyła Policealną Warszawską Szkołę Medyczną, a także Wyższą Szkołę Pedagogiczną Związku Nauczycielstwa Polskiego. W Klinice DenticaNova wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacyjne tj. skaling, piaskowanie, fluoryzację, lakowanie czy taż wybielanie zębów. Prowadzi indywidualny instruktaż higieny jamy ustnej dostosowany do potrzeb pacjenta, zarówno tego najmłodszego, jak również pacjenta po zabiegach czy z problemami przyzębia.</p> Dba o komfort pacjentów, aby czuli się bezpiecznie. Wsłuchuje się w potrzeby i doradza kosmetyki do higienizacji. Pragnie, aby każdy przekonał się, jak wiele znaczy właściwa profilaktyka i jak jest ważna w utrzymaniu zdrowych zębów oraz dziąseł. W życiu prywatnym najważniejsza jest dla niej rodzina. Swój wolny czas spędza aktywnie: spacery, rolki, rower, zimą - miłośniczka jazdy na nartach.

IMG_2073

Marzena Sałek

Asystentka i higienistka stomatologiczna
Ukończyła Policealną Szkołę Medyczną Nova Centrum Edukacyjne, uzyskując w 2014 r. dyplom kwalifikacji zawodowych asystentki stomatologicznej, a w 2018 r. również higienistki stomatologicznej. W ramach poszerzania swoich horyzontów zawodowych uczestniczyła w Implantologicznej sesji szkoleniowej dla lekarzy dentystów i asystentek stomatologicznych. Współpracuje z lekarzami przy zabiegach z zakresu implantologii, chirurgii, protetyki, endodoncji. Skupiona na potrzebach Pacjenta, zawsze dba o jego komfort. Jest sumienna, uśmiechnięta i zaangażowana w pracę. Wolny czas dzieli między rodzinę a wolontariat Przytul Psa. Kocha zwierzęta, interesuje się muzyką.
Nadiia

Nadiia Kostyshyn

Asystentka stomatogiczna
Pochodzi z Tarnopola. W Polsce skończyła szkołę dla asystentek i w naszej klinice pracuje właśnie na tym stanowisku od kwietnia 2022. Lekarze cenią sobie pracę z Nadiią, gdyż jest bardzo pracowita, skrupulatna i bardzo szybko się uczy. Jej dążenie do perfekcji widać nie tylko w pracy, czego przykładem jest spędzanie wolnego czasu na czytaniu polskich książek i tym samym szlifowaniu języka. Prywatnie żona i matka.
IMG_2121

Maryna Doroshenko

Asystentka stomatogiczna
Joanna Marschal- manager kliniki

Joanna Marschal

Manager kliniki
Z branżą stomatologiczną związana jest od 2018 roku. Szukając nowych wyzwań w życiu związała się z całkowicie jej wówczas obcą branżą. Czas pokazał, że jest ona jej bliższa niż mogłaby się tego spodziewać. W klinice Denticanova pełni rolę managera, koordynuje oraz wspomaga pracę rejestracji. Stara się, aby każdy pacjent była obsłużony w taki sposób, jakby sama sobie tego życzyła. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.
Urszula lukasiak- asystentka obslugi pacjenta-min

Urszula Łukasiak

Asystentka obsługi pacjenta
W Klinice DenticaNova pracuje od 2015 roku, ale ze stomatologią związana od 2009 roku. Od samego początku kształtuje rejestrację kliniki. Zawsze życzliwa i nastawiona na dobro pacjenta. Empatyczna i przyjazna, przez co bardzo lubiana przez pacjentów. Prywatnie żona i matka. Lubi gotować. Wolne chwile spędza na długich wyprawach rowerowych.
Strojek

Monika Strojek

Asystentka obsługi pacjenta
W DenticaNova od listopada 2022 r. Bardzo zaangażowana w swoją pracę, dbająca o każdego pacjenta i jego dobro. Bardzo szybko odnalazła się w branży stomatologicznej. Prywatnie żona i matka. Wolny czas uwielbia spędzać na długich spacerach z synem lub samotnych wyprawach rowerowych.