Pierwszy raz u nas? Zamów bezpłatną konsutlacjeCzytam więcej
Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
22 243 17 11
denticanova@denticanova.pl
ul. Nowa 6 . Stara Iwiczna k. Piaseczna
Dentica NovaDentica NovaDentica Nova

Nasz zespół

Konrad Rylski- lekarz stomatolog, Kierownik kliniki

Konrad Rylski

lekarz stomatolog, protetyka, implantologia, chirurgia

Prowadzi klinikę DenticaNova, a także dwie inne kliniki stomatologiczne. Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii na Akademii Medycznej w Warszawie oraz Zarządzanie Zakładami Opieki Zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku podyplomowym.

Swoją wiedzę z zakresu stomatologii, a także zarządzania poszerza na licznych szkoleniach, konferencjach i kursach. Uczestniczył m.in. w ICOMS – XXI International Conference on Oral and Maxillofacial Surgery w Barcelonie (2013 r.), poświęconej różnorodnym dziedzinom stomatologii, w tym chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii i protetyce czy w przynoszącej nowe spojrzenie na stomatologię estetyczną Akademii Digital Smile Design (2015 r.) - zarówno w kraju jak i poza jego granicami w Barcelonie.

Mając świadomość, jakie możliwości przynoszą nowoczesne technologie, wprowadza je do swoich klinik i aktywnie wykorzystuje w praktyce zawodowej.

Przygotowuje i wdraża wieloetapowe plany leczenia pacjentów wymagających kompleksowego podejścia i zintegrowanego leczenia w ramach różnych dziedzin stomatologii. Kiedy ma taką możliwość, wyjeżdża do Afryki, by jako stomatolog nieść pomoc miejscowej ludności. Kiedy bieżące obowiązki mu na to nie pozwalają, angażuje się w działania „Dentysty w Afryce” w Polsce, podejmując w kraju wiele aktywności, które pozwalają na kontynuację i popularyzację idei leczenia na Czarnym Lądzie.
Monika Wieczorek- lekarz dentysta

Monika Wieczorek

Lekarz dentysta, stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Białymstoku. Stomatologia jest pasją dr Moniki, jej życiem. Dlatego systematycznie poszerza wiedzę medyczną, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i konferencjach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki.

Planując leczenie swoich pacjentów na pierwszym miejscu ma na uwadze ich dobro oraz osiągnięcie wspólnego celu, którym jest zdrowie. Radość czerpie też z działalności w wolontariacie. Bez wahania pojechała do Afryki, gdzie przez dziewięć miesięcy pomagała tamtejszej ludności, zajmując się głównie chirurgią stomatologiczną oraz profilaktyką i edukacją wśród dorosłych, młodzieży i dzieci.

Zawsze pogodna i pełna energii. Jej pozytywne nastawienie do świata udziela się wszystkim, którzy z nią obcują. Kiedy nie oddaje się pracy zawodowej, podróżuje (m. in. szybkim jednośladem), czyta i nadrabia zaległości filmowe.

W klinice zajmuje się przede wszystkim leczeniem endodontycznym oraz protetycznym.
Andrzej Birula

Andrzej Birula

lekarz stomatolog, stomatologia zachowawcza, endodoncja, protetyka

Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończył Akademię Medyczną w 1998 r. Większość zabiegów wykonuje z użyciem lup powiększających lub pod mikroskopem, co gwarantuje właściwą ocenę miejsca zabiegu i precyzyjne działania medyczne.

Stomatologię traktuje całościowo, zatem jego zainteresowania i rozwój, a tym samym podnoszenie umiejętności zawodowych idą również w kierunku takich dziedzin jak stomatologia estetyczna, implantologia, okluzja. Największą radość i satysfakcję w pracy daje mu uśmiech zadowolonych pacjentów po zakończonym leczeniu. Prywatnie miłośnik jazdy konnej i żeglarstwa.

dr Joanna Kliszcz (3)

Joanna Kliszcz

Lekarz dentysta, ortodoncja

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od zawsze stomatologia była jej pasją, już od dziecka chciała być „Panią dentystką”. W klinice Dentica Nova zajmuje się leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci jak i dorosłych.

Holistyczne podejście do pacjenta stawia jako cel nadrzędny, stara się tak konstruować plany leczenia aby poprawić zarówno warunki zgryzowe jak i estetykę uśmiechu. Swoje kwalifikacje stale Podnosi na licznych kursach i konferencjach przede wszystkim z zakresu ortodoncji jak i innych dziedzin stomatologii pozwalające na szersze spojrzenie na proces leczenia pacjentów.

Obecnie w trakcie 3 letnich studiów podyplomowych Master of Orthodontics Mini Residency. W kontakcie z pacjentami przyjazna i uśmiechnięta; kluczowa jest dla Niej dobra komunikacja. Prywatnie miłośniczka podróży zarówno tych bardziej lokalnych jak i dalekich; od kilku lat pasjonatka caravaningu. Zapalona snowboardzistka.

Magdalena Rutte- lekarz stomatolog-min

Magdalena Rutte

Lekarz stomatolog, stomatologia zachowawcza

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddział Stomatologii oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia na SGH w Warszawie.

W swojej pracy skupia się na kompleksowym podejściu do potrzeb pacjenta, pomimo wykonywania tylko wycinka leczenia z zakresu profilaktyki i leczenia zachowawczego, które tak naprawdę jest pierwszym krokiem do osiągnięcia przez pacjenta pełni zdrowia.

Leczenia zachowawcze pozwala dalej pacjentowi na skorzystanie z możliwości odbudowy protetycznej, implantologicznej lub leczenia ortodontycznego w celu przywrócenia pełnej funkcjonalności oraz estetyki narządu żucia. W czasie wolnym od pracy pasjonują ją podróże, wielkie i puste przestrzenie, las i ocean. Kocha lepić z gliny, która zaskakuje swoimi właściwościami i możliwościami kreacji.
Sarasek

Violeta Sarasek

Lekarz dentysta, stomatologia zachowawcza, pedodoncja
Ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Dziedziną stomatologii w której obecnie mocno się rozwija jest stomatologia zachowawcza. Zależy jej by pacjent w trakcie wizyty czuł się komfortowo pod każdym względem. Stara się stworzyć podczas wizyty bezstresowe warunki oraz tłumaczyć każdy etap leczenia. W leczeniu kluczowe ceni kompleksowe spojrzenie na pacjenta.
Kral

Tomas Kral

Lekarz dentysta, endodoncja i chirurgia
Pochodzi z Republiki Czeskiej. W 2016 r. ukończył studia stomatologiczne na Uniwersytecie Karola w Pradze. Po absolwowaniu pracował w Szpitalu Uniwersyteckim na wydziale endodoncji mikroskopowej i chirurgii. Do Polski przyjechał za miłością, z którą poznał się w Brnie, gdzie w tym czasie prowadził swój gabinet. Zajmuje się endodoncją i chirurgią. Przyszłość widzi w stomatologii cyfrowej. Poza czeskim posługuje się biegle językiem polskim i angielskim. Kocha polskie pączki i sagę Sapkowskiego.
Stawczyk

Wioletta Stawczyk

Lekarz stomatolog, stomatologia zachowawcza, endodoncja i protetyka.
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie w 1999 r. Od 2003 roku status endodonty po odbyciu licznych szkoleń i udziale w wybranych konferencjach. W DenticaNova zajmuję się stomatologia zachowawczą ,protetyką, endodoncją, chirurgią i pozostałymi dziedzinami w dentystyce. Jej duże doświadczenie i zaangażowanie w pracy owocują pięknym uśmiechem pacjentów. Motto zawodowe to: dążenie do mistrzostwa, poczucie przynależności oraz wiara w sens tego, co się robi. Dla pacjentów zawsze ciepła i życzliwa.
Daleka-Łapczyńska

Monika Daleka-Łapczyńska

Lekarz dentysta, stomatologia zachowawcza, endodoncja i medycyna estetyczna
Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny. W pracy wykorzystuje nowoczesne metody leczenia z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz endodoncji. W celu osiągania najlepszych rezultatów, stale uczestniczy w specjalistycznych kursach. Piękne efekty pracy osiąga dzięki cierpliwości i precyzji. Dodatkowo wszystkie zabiegi wykonuje przy pomocy lup lub mikroskopu. Jej główną motywacją jest piękny uśmiech pacjenta. Swoich pacjentów otacza opieką, troszcząc się o to, aby każda wizyta przebiegała w przyjazne atmosferze. Z powodzeniem łączy zabiegi medycyny estetycznej z leczeniem stomatologicznym. Wykonuje również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego.
Katarzyna Pytka- Higienistka stomatologiczna-min

Katarzyna Pytka

Higienistka stomatologiczna profilaktyka i higiena

Z branżą stomatologiczną związana jest od 2008 r. Ukończyła Policealną Warszawską Szkołę Medyczną, a także Wyższą Szkołę Pedagogiczną Związku Nauczycielstwa Polskiego.

W Klinice DenticaNova wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacyjne tj. skaling, piaskowanie, fluoryzację, lakowanie czy taż wybielanie zębów. Prowadzi indywidualny instruktaż higieny jamy ustnej dostosowany do potrzeb pacjenta, zarówno tego najmłodszego, jak również pacjenta po zabiegach czy z problemami przyzębia.

Dba o komfort pacjentów, aby czuli się bezpiecznie. Wsłuchuje się w potrzeby i doradza kosmetyki do higienizacji. Pragnie, aby każdy przekonał się, jak wiele znaczy właściwa profilaktyka i jak jest ważna w utrzymaniu zdrowych zębów oraz dziąseł. W życiu prywatnym najważniejsza jest dla niej rodzina. Swój wolny czas spędza aktywnie: spacery, rolki, rower, zimą - miłośniczka jazdy na nartach.
Anna Sekulska higienistka stomatologiczna-min

Anna Sękulska

Higienistka stomatologiczna

Z branżą stomatologiczną związana jest od 2000 roku. Ukończyła Policealną Warszawską Szkołę Medyczną.

W klinice DenticaNova wykonuje profesjonalne zabiegi higienizacyjne np.scaling,piaskowanie,wybielanie,lakowanie.

Lubi podróże i czytanie.

Ewelina Neska- asystentka stomatologiczna-min

Ewelina Neska

Asystentka stomatologiczna

Ukończyła szkołę policealną NOVA Centrum Edukacyjne, gdzie uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej.

W klinice Dentica Nova zajmuje się przede wszystkim asystowaniem przy zabiegach stomatologicznych, przygotowywaniem gabinetu do pracy z pacjentami oraz sterylizacją narzędzi. Jest energiczna, pełna uśmiechu i zaangażowana.

Dba o to, by razem z lekarzem stworzyć zgrany zespół. który komfortowo zadba o Twoje zęby.
Dorota Zajac- asystentka stomatologiczna (2)-min

Dorota Zając

Dyplomowana asystentka stomatologiczna (ortodontyczna)

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej w Warszawie. Od 2014roku pracuje jako asystentka stomatologiczna.

Jej zamiłowaniem jest ortodoncja,w której głównie asystuje.Zawsze miła i życzliwa gotowa nieść pomoc swoim pacjentom.

Stale pogłębia swoją wiedzę, kształci się w kierunku Higienistka Stomatologiczna.
Liudmyla Stolbova- asystentka stomatologiczna-min

Liudmyla Stolbova

Asystentka stomatologiczna

Dyplom asystentki stomatologicznej zdobyła w Medycznej Szkole Policealnej „Cosinus” w Warszawie oraz jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlowo Ekonomicznej w Charkowie (Ukraina).

Jest życzliwa, empatyczna, zaangażowana i uśmiechnięta. W klinice dba przede wszystkim o komfort i biezpieczeństwo pacjenta oraz gotowość gabinetu do pracy, troszczy się o właściwą dezynfekcję i sterylizację narzędzi, jak również odpowiednie wyposażenie stanowiska pracy lekarza.

Wolny czas spędza z rodziną. Lubi podróżować, czytać książki, słuchać muzyki.
Joanna Marschal- manager kliniki

Joanna Marschal

Manager kliniki

Z branżą stomatologiczną związana jest od 2018 roku. Szukając nowych wyzwań w życiu związała się z całkowicie jej wówczas obcą branżą.

Czas pokazał, że jest ona jej bliższa niż mogłaby się tego spodziewać. W klinice Denticanova pełni rolę managera, koordynuje oraz wspomaga pracę rejestracji. Stara się, aby każdy pacjent była obsłużony w taki sposób, jakby sama sobie tego życzyła.

Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.
Urszula lukasiak- asystentka obslugi pacjenta-min

Urszula Łukasiak

Asystentka obsługi pacjenta

W Klinice DenticaNova pracuje od 2015 roku, ale ze stomatologią związana od 2009 roku. Od samego początku kształtuje rejestrację kliniki.

Zawsze życzliwa i nastawiona na dobro pacjenta. Empatyczna i przyjazna, przez co bardzo lubiana przez pacjentów.

Prywatnie żona i matka. Lubi gotować. Wolne chwile spędza na długich wyprawach rowerowych.
Klaudia Borkowska - asystentka obslugi pacjenta-min

Klaudia Borkowska

Asystentka obsługi pacjenta

Jest studentką trzeciego roku zdrowia publicznego. Obecnie jest w trakcie pisania pracy dyplomowej o uzależnieniach.

W Klinice pracuje od początku roku 2021. W pracy najbardziej ceni kontakt z ludźmi, zdobywanie doświadczenia poprzez codzienną naukę czegoś nowego.

W wolnych chwilach haftuję, czytam literaturę popularnonaukową, słucham podcastów kryminalnych oraz chodzę na długie spacery z ukochanymi psami.
Bezpłatna konsultacja