Dentica NovaDentica NovaDentica Nova
22 243 17 11
denticanova@denticanova.pl
ul. Nowa 6 . Stara Iwiczna k. Piaseczna
Dentica NovaDentica NovaDentica Nova

Czemu warto skorzystać ze stomatologa w DenticaNova w Piasecznie?

dlaczego-warto-skorzystac-ze-stomatologa-dentica-nova

Dbanie o stan uzębienia to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim podstawa dobrej kondycji zdrowotnej. Niezależnie od wieku czy stylu życia, pielęgnacja zębów i regularne wizyty u dentysty są kluczowe do zachowania pięknego uśmiechu na długie lata. Dlaczego warto skorzystać z usług stomatologa DenticaNova? Poznaj korzyści z wizyt w gabinecie w Piasecznie i sprawdź, w jaki sposób specjaliści pomogą zadbać o zdrowie Twoich zębów.

Doświadczenie i profesjonalizm w jednym miejscu

Jednym z najważniejszych aspektów wyboru gabinetu stomatologicznego jest doświadczenie i profesjonalizm personelu. DenticaNova w Piasecznie cieszy się renomą nie tylko ze względu na sprawdzone i nowoczesne metody leczenia zębów, ale także dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów.

Nowoczesne technologie w leczeniu zębów

Gabinet DenticaNova w Piasecznie wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie stomatologii, m.in.:

 • laseroterapię,
 • wybielanie zębów światłem LED,
 • tomografię komputerową,
 • pantomografię,
 • piezochirurgię,
 • wypełnianie kanałów,
 • system CAD/CAM w protetyce zębów,
 • znieczulenie podtlenkiem azotu.

Pacjenci mogą poczuć pełen komfort podczas wizyt oraz zaufać naszym pracownikom. Placówka jest klimatyzowana, a konsultacje z dentystami odbywają się w dedykowanych do tego celu pomieszczeniach. Sale zabiegowe zapewniające poczucie bezpieczeństwa i sprawiają, że stres pacjentów zostaje zredukowany do minimum.

Stomatologia bez bólu

Gdy konieczne jest znieczulenie, np. w przypadku leczenia kanałowego lub podczas ekstrakcji zęba, nasi stomatolodzy podają pacjentom podtlenek azotu. Substancja znana jest jako gaz rozweselający, a jej zadaniem jest uśmierzenie bólu.

 

W trakcie zabiegu, jeżeli pacjent poczuje silny ból lub dyskomfort, można skorzystać z przycisku STOP. W ten sposób wiertło wykorzystywane przez dentystę przestaje działać. Pacjent może je ponownie uruchomić (wciskając ten sam przycisk), gdy poczuje gotowość do kontynuowania zabiegu.

W leczeniu stomatologicznym w DenticaNova wykorzystuje się nowoczesne technologie oraz metody zabiegowe, które są jak najmniej inwazyjne. Dzięki temu czas gojenia ran (np. po ekstrakcji zatrzymanych zębów), leczenia i rekonwalescencji znacznie się skraca.

Stomatolodzy przyjaźni dzieciom

Do naszych gabinetów stomatologicznych zapraszamy także dzieci! Specjaliści z DenticaNova są przygotowani do leczenia pacjentów w każdym wieku. Warto zadbać o zdrowie zębów od najmłodszych lat, by zapobiegać rozwojowi próchnicy zębów mlecznych, co w późniejszym czasie zaważy na kondycji stałego uzębienia. 

Zabiegi dentystyczne wykonywane u dzieci to m.in.:

 • fluoryzacja
 • lakowanie zębów
 • higienizacja
 • oraz – gdy już doszło do rozwoju próchnicy – usuwanie zmian i leczenie zębów.

Pociechy mogą oswoić się z placówką oraz działaniami dentystów poprzez wizyty adaptacyjne. Takie spotkania zwiększają zaufanie dzieci do stomatologów oraz zmniejszają strach i stres odczuwany podczas przyszłych zabiegów.

Pamiętaj, że leczenie zębów wdrożone odpowiednio wcześnie uchroni Twoje dziecko od bólu i cierpienia oraz ewentualnych powikłań spowodowanych np. stanem zapalnym zębów.

Indywidualne podejście do pacjenta

Dlaczego warto skorzystać z usług stomatologicznych w DenticaNova w Piasecznie? W naszych gabinetach każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Lekarze dokładnie analizują problemy z uzębieniem oraz potrzeby pacjentów, dostosowując plan leczenia do konkretnego przypadku.

Stomatolodzy biorą pod uwagę także stan zdrowia danej osoby oraz informują o najlepszych sposobach leczenia i profilaktyce.

Podsumowanie

Chcesz zadbać o zdrowie zębów swoich lub Twojego dziecka? Wybierz stomatologa, który zapewnia profesjonalizm i indywidualne podejście podczas wizyt oraz wzbudza Twoje zaufanie. Dentyści z gabinetu DenticaNova w Piasecznie spełniają te kryteria, oferując pacjentom usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Troska o piękny uśmiech to pierwszy krok w kierunku życia i jedzenia bez bólu oraz wzrost pewności siebie. Umów się na wizytę w DenticaNova i przekonaj się, że spotkania ze stomatologiem mogą odbyć się w przyjemny i bezbolesny sposób!