Jesteśmy dla Państwa czynni również w soboty, w godz. 9:00 - 16:00!

Stomatologia estetyczna

stomatologia estetycznaObejmuje wszystkie zabiegi stomatologiczne, których celem jest poprawa estetyki uśmiechu, a nawet w określonych przypadkach (jak w ortodoncji) poprawa rysów całej twarzy.
W wielu sytuacjach nie da się oddzielić funkcji prozdrowotnej zabiegów od funkcji estetycznej – tak jest w przypadku wielu zabiegów protetycznych (korony pełnoceramiczne, korony na implancie, mosty pełnoceramiczne), higienizacji, a także leczenia ortodontycznego.

Ponadto w zakresie stomatologii estetycznej leży wybielanie i nakładanie licówek.

Przyświeca nam idea, by efektem wszelkich naszych działań było wydobycie naturalnego piękna człowieka. Celem zmian dokonywanych w stomatologii estetycznej ma być poprawa wyglądu, wyeliminowanie niedoskonałości i wyeksponowanie tego, co podkreśli harmonię rysów.

Piękny uśmiech to naturalny uśmiech – nic nie wygląda w nim sztucznie ani przypadkowo, nic nie przeszkadza i nie niepokoi, za to intryguje...

Przy poziomie zaawansowania technologii wykorzystywanych obecnie w medycynie, stomatologia estetyczna nie ma granic. W naszej klinice posiadamy narzędzia i technologie, takie jak drukarka 3D czy system CAD/CAM, które pozwalają na maksimum precyzji przy planowaniu działań pod kątem estetyki uśmiechu.

Myśląc o poprawie uśmiechu należy skorzystać z konsultacji stomatologicznej, by lekarz kompleksowo ocenił wszystkie elementy, których zmiana pozwoli uzyskać piękny uśmiech.

Przeczytaj także

Przykładowe ceny

Korona
pełnoceramiczna
od 2000zł
Licówka
pełnoceramiczna
od 2000zł
Odbudowa
zęba na implancie
od 2100zł
Zlikwidowanie
diastemy
od 500zł
Podcięcie dziąsła 100zł
Wybielanie lampą LED 800zł
Clear Aligner
-komplet 3 szyn
 na 1 łuk 
650zł
Podane ceny mają charakter
informacyjny i nie stanowią
oferty handlowej w rozumieniu
Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Media o nas