Jesteśmy dla Państwa czynni również w soboty, w godz. 9:00 - 16:00!

Marzena Lachowska-Misiak

Marzena Lachowska MIsiaklekarz dentysta
ortodoncja

Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Już w trakcie edukacji przejawiała ogromne zainteresowanie ortodoncją, praktykowała u boku doświadczonych lekarzy, zdobywając w ten sposób wiedzę oraz rozwijając jednocześnie umiejętności niezbędne w pracy klinicznej.
Aktywnie uczestniczyła w życiu studenckiego koła naukowego, prowadząc prace badawcze.

Obecnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach prowadzonych przez największe autorytety z kraju i zza granicy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
W DenticaNova zajmuje się pacjentami, którzy potrzebują leczenia ortodontycznego -  zarówno dziećmi jak i dorosłymi.

W przypadku dzieci i młodzieży opieka ortodontyczna to inwestycja w ich przyszłość. Doktor Lachowska ma świetny kontakt z małymi i młodymi pacjentami. Tych najmłodszych potrafi zaintrygować i zabawić, nieco starszym – skrupulatnie i cierpliwie wyjaśnić, na czym będzie polegało ich leczenie.

Będąc lekarzem, ma na uwadze przede wszystkim zdrowie i dobro pacjenta. Niemniej jednak, jak sama podkreśla, ogromną satysfakcję daje jej spełnienie marzeń pacjentów dotyczących pięknego uśmiechu. Świadomość, że zmiany, jakie niesie za sobą leczenie ortodontyczne, skutkuje pozytywną przemianą w życiu jej pacjentów, powoduje, że praca staje się dla niej jednocześnie jedną z jej wielkich pasji.     

Zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym lubi wyzwania. Może dlatego jej równie wielką jak praca pasją są ekstremalne podróże.