Jesteśmy dla Państwa czynni również w soboty, w godz. 9:00 - 16:00!

Konrad Rylski

Konrad Rylski Ilekarz stomatolog, kierownik kliniki
chirurgia stomatologiczna, implantologia, protetyka

Prowadzi klinikę DenticaNova, a także dwie inne kliniki stomatologiczne. Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii na Akademii Medycznej w Warszawie oraz Zarządzanie Zakładami Opieki Zdrowotnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku podyplomowym.

Swoją wiedzę z zakresu stomatologii, a także zarządzania poszerza na licznych szkoleniach, konferencjach i kursach. Uczestniczył m.in. w ICOMS – XXI International Conference on Oral and Maxillofacial Surgery w Barcelonie (2013 r.), poświęconej różnorodnym dziedzinom stomatologii, w tym chirurgii szczękowo-twarzowej, implantologii i protetyce czy w przynoszącej nowe spojrzenie na stomatologię estetyczną Akademii Digital Smile Design (2015 r.) - zarówno w kraju jak i poza jego granicami w Barcelonie.

Mając świadomość, jakie możliwości przynoszą nowoczesne technologie, wprowadza je do swoich klinik i aktywnie wykorzystuje w praktyce zawodowej.

Przygotowuje i wdraża wieloetapowe plany leczenia pacjentów wymagających kompleksowego podejścia i zintegrowanego leczenia w ramach różnych dziedzin stomatologii.

Kiedy ma taką możliwość, wyjeżdża do Afryki, by jako stomatolog nieść pomoc miejscowej ludności. Kiedy bieżące obowiązki mu na to nie pozwalają, angażuje się w działania „Dentysty w Afryce” w Polsce, podejmując w kraju wiele aktywności, które pozwalają na kontynuację i popularyzację idei leczenia na Czarnym Lądzie.