Jesteśmy dla Państwa czynni również w soboty, w godz. 9:00 - 16:00!

Idea

efekt motyla

Efekt motyla


Czasem nie trzeba dużych zmian, by widać było wielkie efekty. Niekiedy nawet małe działanie pociąga za sobą potężne skutki. Tak bywa w życiu, bywa i w stomatologii. Ważne, aby chcieć wykonać ten jeden ruch, który może wiele odmienić. Trzeba tylko pozwolić, by to się stało.

Holistyczna klinika stomatologiczno-estetyczna

DenticaNova to pierwsza w Polsce holistyczna klinika stomatologiczno-estetyczna. Ideą jej założyciela – dr. Konrada Rylskiego – jest dostarczenie kompleksowej usługi na najwyższym – światowym poziomie, a kompleksowość polega nie tylko na działaniach stomatologicznych, ale obejmuje również medycynę estetyczną oraz stylizację przeprowadzaną przez wysokiej klasy ekspertów.
Przed podjęciem leczenia lekarze wizualizują rezultaty na ekranie, co pozwala na obserwację zmian rysów twarzy na bieżąco, zwłaszcza w przypadku leczenia ortodontycznego, ale także protetycznego czy implantologicznego. By uzyskać harmonię rysów i podkreślić to, co zostało osiągnięte przy „projektowaniu” pięknego uśmiechu, klinika współpracuje m. in. z optometrystą, stylistą fryzur, wizażystą.
Duży nacisk został położony na stworzenie profesjonalnego gabinetu higieny, którego regularne odwiedzanie pozwala na utrzymanie efektów przeprowadzonego leczenia.
Zabiegi odbywają się w sposób pod każdym względem komfortowy, co zapewnia stosowanie precyzyjnej diagnostyki i nowoczesnych rozwiązań medycznych, w tym m. in. tomografii komputerowej, mikroskopu endodontycznego, lasera biostymulacyjnego czy systemu CAD/CAM w protetyce.